Strony Internetowe i Sklepy Internetowe Warszawa

Jak kupować sklep internetowy?

Na co zwracać uwagę przy zamówieniu sklepu internetowego?

Wielu naszych klientów często pyta się, na co zwracać uwage przy tworzeniu sklepu internetowego czy systemu ecommerce. Moim zdaniem, istnieje pewien niepisany kodeks, jak nie zostać oszukanym i nie stracić swoich pieniędzy. Oto najważniejsze z nich:

Co to znaczy open source?

Wiele firm tworzące sklepy internetowe posułguje się terminem "open source" - np. strona będzie budowana na platformie np magento, ecommerce, prestashop itd... Wszystkie wymienione silniki sklepów internetowych (i setki innych) budowane są przez społeczności programistów, grafików i udęstapniane publicznie i za darmo w sieci. Teoretycznie każdy może więc zainstalować sklep internetowy w ciągu kilku minut. Używając

Czy liczy sie wygląd sklepu internetowego

Jeśli sklep możemy mieć za darmo po co nam praca osób czy firm trzecich? Otóż- jeśli chcemy, by nasz sklep internetowy naprawdę wyglądał oryginalnie i dostosowany był do naszych produktów powinniśmy rozpatrzyć zatrudnienie lub zlecenie przygotowania grafiki czy wyglądu sklepu przez profesjonalistów. W dzisiejszym rynku usług online bardzo ważna jest marka firmy i jej potencjalne możliwości rozwoju.

Jaka cena za standardowy sklep internetowy?

Wielu naszych klientów zadaje podobne pytanie- jednak tutaj cennik uzależniony jest tak naprawdę od oczekiwań klienta. W przybliżeniu sklep internetowy powinien kosztować 2500zł - 6000zł w zależności od stopnia zaangażowania osób tworzących stronę i czasu spędzonego przy jej budowie.