Strony Internetowe i Sklepy Internetowe Warszawa

Strony Internetowe

Strony internetowe - dlaczego my?

Od 12 lat specjalizujemy się w stronach internetowych. Oczywiście w ciągu tak długiego czasu rynek zminił się diametralnie a my wciąż służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem. Każdy klient jest inny dlatego swoje usłgui dostosowujemy do indywidualnych potrzeb

Jakies strony budujemy?

Większość naszych klientów to małe lub średnie firmy dla których strona internetowa do wejście w cyfrowy śwat reklamy i marketingu. Budujemy także bardziej skomplikowane, oparte na naszych autorskich skryptach lub na skryptach tzw. "opensource", systemy zarządzania treścią. Przy budowie każdej strony, równocześnie dbamy o optymalizację strony- w takim przypadku- ważniejsza jest "lekkość i szybkość działania strony" niż prztłaczająca grafika i animacje. Dla użytkowników bardzo ważna jest łatwość nawigacji na stronie- przy każdym projekcie staramy się zachować standardy przejrzystości i intuicyjności nawigacji.

Którą firmę wybrać do stworzenia strony internetowej?

Przed Tobą ważna decyzja- zanim wybierzesz właśnie nas- przejrzyj nasze portfolio i zobacz nasze projekty stron internetowych abyś nie kupował kota w worku. Jeśli podoba Ci się co robimy - skontaktuj się z nami- jeśli nie - nic na siłę - jest wielu innych grafików i programistów którzy mają różne style tworzenia stron www. Ważne, żeby wymagać jakości strony internetowej - w końcu to Ty za nią płacisz. No właśnie, jeśli jesteśmy przy tym temacie… Najtańsze unikalne strony internetowe wykonuję już za £150. Im więcej jesteś w stanie zapłacić, tym bardziej zaawansowane projekty jestem w stanie dla Ciebie zrealizować. Ostatecznie, cenę ustalam indywidualnie na podstawie wielu czynników. Należy do nich między innymi wybór usług dodatkowych, np. stworzenie treści, przeprowadzenie kampanii reklamowej Google AdWords, pozycjonowanie. Ale o tym wszystkim możesz przecież przeczytać na mojej stronie.Mógłbym pisać i pisać, ale wiesz co? Lepiej pogadajmy. Podczas takiej rozmowy poznam Twoje potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie stworzę projekt strony głównej i pokażę Ci go. Naniosę ewentualne poprawki i dokończę stronę. Ile to będzie trwać? To zależy od stopnia rozbudowania strony. Jeśli jest to pilne zlecenie, jestem w stanie nie spać nocami i wykonać Twój serwis w ciągu 48 godzin, jednak standardowo czas oczekiwania na profesjonalną stronę www wynosi 7 - 14 dni roboczych.